שירותים ניידים למכירה

שוק השירותים הניידים בישראל עוסק ברובו בהשכרת שירותים ניידים לטוח קצר, ולפעמים טווח בינוני. מירב האירועים והסיטואציות מחייבת השכרה ל-24 שעות (אירועי חברה, אירועים משפחתיים ועוד), לעיתים מתקיימים פרויקטים ארוכים יותר (בנייה, כנסים, ירידים ועוד) המחייבים השכרה ארוכת טווח יותר (עד שנה וחצי). נתח קטן מאוד בשוק השירותים הניידים עוסק ברכישה של המוצר.

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר

מי קונה שירותים ניידים ?

סיטואציות מסוימות מביאות חברות לחפש פתרונות של שירותים ניידים למכירה. גני אירועים שצריכים יכולת וגמישות להזיז את התאים מאזור אחד לשני או כגיבוי לתקופות "חמות" ועמוסות יותר בשנה, חברות בניה גדולות שמחפשות פתרונות לטווחים ארוכים ( בניית המנהרות לרכבת הקלה בתל אביב או בניית הטרמינל החדש בנתב"ג ), חברות שזקוקות למבנה ארעי כתוצאה מהיעדר אישורים למבנים קבועים ועוד סיבות אחרות.

שרותים ניידים לתווך ארוך

מה האפשרויות ?

חברת 00פלוס מומחית בהספקת שירותים ניידים מפוארים לאירועים. עיקר עיסוקה בהשכרת שירותים ניידים אך כאמור, ישנם חברות המבקשות שירותים ניידים למכירה. חשוב לציין ששירותים ניידים מפוארים מספקים חוויית שרות ושימוש גבוהה למשתמשים. התאים גדולים ומרווחים, למעשה מדובר בקרוון גדול, האסלות עשויות מחרסינה, כמו גם הכיורים, והמראה הכללי של חלל השירותים מזכיר בתי מלון מפוארים.
במקרה של רכישת קרוון שירותים מפואר יש לקחת בחשבון את נושא התשתית, בעיקר את נושא החשמל, המים והביוב. יש לחבר את התאים לחשמל באחריות החברה הרוכשת ומומלץ לחבר את הקרוון לביוב קבוע. במקרה של קושי ומגבלה לחבר לתשתית של ביוב, יש לקחת שירותים של חברות המומחות בשאיבת הפסולת ( אחת שבוע או במידת הצורך )

חברת 00פלוס עוסקת במתן שירותים של שירותים ניידים מפוארים מזה שנים ומהווה חלוצה בתחום, אתם מוזמנים להיכנס לדף של שימוש ארוך טווח בשירותים ניידים ולפנות אלינו בכל שאלה נוספת בעניין 

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר