חגיגת בת/בר מצווה, הם גילאים מיוחדים עבור נערים ונערות. ביהדות בגיל המצוות, הילד/ה עוברים מילדים לנערות, לגיל בו הם מתחילים להתבגר.
זה נותן משמעות לחגיגה של הגיל הזה. וזו בדיוק הסיבה למה כדי לחגוג אירוע בטבע לבר המצווה. זוהי בחירה שונה ומגניבה. חגיגה של בר מצווה בחיק הטבע היא בחירה שונה, מיוחדת וקסומה שייצבר בזיכרונכם כחוויה בלתי נשכחת. חיפוש אחר מקום יכול להיות משימה מאתגרת. אבל ישנם פתרונות על מנת לקיים בר מצווה בחיק הטבע. מאמר זה יסקר אחר הפתרונות וכיצד ניתן לחגוג בצורה כיפית וששומרת על נוחות האורחים שלכם.

למה בכלל לבחור אירוע בחיק הטבע?

אירועי בר מצווה בחיק הטבע אינם חדשים או נדירים, ובכל זאת כדי לחדד את הערכים שחגיגה זו מציעה.  הטבע מציע לא מעט ומזכיר לנו מהיכן הגענו. הוא מציע נוף עוצר נשימה ומאפשר לשלב בו אטרקציות מרובות. אטרקציות רבות קיימות בשביל שחגיגה זו תהיה זכירה וכחוויה בלתי נשכחת אפשר להפיק חגיגה שונה שתחבר את החתן החגיגה ומוזמניו לטבע.

תכנון ושימוש נכון בתקציב

לפני שנצלול לעומק הנושא של ארגון בר מצווה בחיק הטבע חשוב לתכנן את התקציב שלכם לאירוע. הגדרת תקציב זהו אחד השלבים הכי חשובים בתכנון של כל אירוע. המון רעיונות עלולים להיפסל עקב אי עמידה בתקציב. כך שהגדרתו מראש תוחמת את אופציות שאפשר להשתמש. צריך להביא בחשבון עלויות מזון, מיקום, ציוד, בידור ועיצוב. חשוב לזכור, אחד מהדברים החשובים שיש לקחת בחשבון הם שירותים ניידים לאירוע שלכם.

אטרקציות אפשריות לבר מצווה

היצע רחב של אטרקציות לבר מצווה בטבע

ישנן אטרקציות המשלבות תוכניות ראליטי במרחבי טבע כמו: נינג'ה, המרוץ למילון ועוד תוכניות. ישנן פעילויות המשלבות קיר טיפוס, אומגות כפיות, מתקני טיפוס על חבלים ואם זהו ילד חובב טבע גם סנפלינג בהדרכת מדריך יכולה להיות פעילות רלוונטית.
פעילויות אלה משלבות בין אתגרים לבין משימות קבוצתיות. זה ללא ספק פעילויות ואטרקציות התורמות להנאה וכיף.

שפע של משחקים

מטרת האטרקציות הן לייצר הנאה וחוויה בלתי נשכחת. אין ימי הולדת שלא כיף במשחקים חברתיים המוכרים והאהובים. בייחוד שצוות מאומן דואג לכך. הם דואגים להפעלה מצחיקה שמצריכה שיתוף פעולה מלא של הילדים. לצד זה אתם יכולים להוסיף משחקים כמו: שאלון מיוחד נושא פרסים, תחרויות מצחיקות נושאי פרסים ועוד.

כיצד לשלב אוכל ולשמור על נוחות בצורה אלגנטית

חגיגה במקום חיצוני יכולה לתרום רבות לנראות האירוע, אך נשאלת שאלה איך אפשר לספק אוכל בצורה שתשמור על נוחות האורחים ותהיה אלגנטית לרמה של חגיגת בר מצווה?
התשובה לשאלה הזו היא שף פרטי לבר מצווה. כיום ניתן להזמין שירות של הגשת מזון ייחודיות ומעניינות גם כאשר מחליטים לעשות אירוע בחיק הטבע.

אפשר לבקש שהמנות יגיעו ישירות אל המוזמנים. אפשר לתכנן מראש עם השף יגיע מוכן מראש עם הצוות והציוד הנדרש לכך. כאשר בודקים לעומק את ארגון של בר מצווה מגלים שיש לא מעט אפשרויות הגשה של מנות לאירוע. צריך רק לתאם מראש מה בדיוק יתאים לאירוע, כך שהשף יוכל להתכונן בהתאם.

כך תבחרו את השף שלכם בקפידה

כמובן שאם אתם לא רוצים להתאכזב מהיכולות של השף, זה פשוט יהיה חשוב ביותר שתבחרו אותו בקפידה ותעשו את הבדיקה כדי לוודא שאתם מדובר באחד מצוין שיוכל להכין לכם אוכל יוצא מן הכלל באירוע. זו תהיה הדרך הטובה ביותר לבחור שף פרטי לבר מצווה כשאתם מתכננים את האירוע.

יש לא מעט שפים שיכולים להכין אוכל לאירוע, כך שאם חשוב לכם להיות מרוצים לחלוטין עם הבחירה שלכם, אז זה פשוט יהיה חשוב ביותר שתעשו כל מה שאתם יכולים על מנת להפוך את הבחירה שלכם לאופטימלית. אין ספק בכלל שזה יהיה חיוני ויאפשר לכם להיות שבעי רצון במישור הזה.
אוכל הוא תמיד מדד לאיכות האירוע, שף טוב יבטיח לכם הנאה ודרך לשמור על נוחות של האורחים בזמן האוכל.

לסיכום, חגיגת בר מצווה בחיק הטבע הינה מגניבה, שונה ויוצרת חוויה בלתי נשכחת. בחירת התקציב לפני היציאה למשימה לתכנון האירוע היא סופר חשובה ומאוד ממקדת את אופי ומיקום האירוע. הבנו שהטבע מעניק לנו חוויה אחרת ושיש לו שפע של אטרקציות ופעילויות. אותן פעילויות מגבשות ומאתגרות. לצד כל ההפעלות, יש גם הצד של האוכל, שלפיו אירוע נמדד לא אחת, כדי לקחת שף פרטי שיוכל לענות על כל דרישותיכם ולשמור על נוחות האורחים שלכם.