לאירוח אירועים גדולים כמו חתונות או כנסים דרוש הרבה תכנון והכנות. בנוסף לעולם אירועים ואוכל, לפעמים יש גם צורך לחשוב על צורך לשירותים ניידים באירועים גדולים. גם אם בגן האירועים שבחרתם יש שירותים, זה לא בהכרח יהיה מספיק אם מתוכננים להגיע מספרים גדולים של אנשים, ובמקרים כאלה שירותים ניידים הם האופציה הכי טובה עבורכם. הנה 5 יתרונות בשימוש בשירותים ניידים לאירוע הבא שלכם. 

נוחות
הקמת שירותים ניידים עבור אירועים שעתידים להתקיים בחוץ מאפשר לאורחים להתפנות בלי צורך בללכת מרחקים או גם במקומות שלא רצוי. במיוחד באירועים המתקיימים ביערות או בים למשל, שירותים ניידים יכולים לשרת אתכם מעולה. בנוסף לנוחות שתיצרו עבור האורחים שלכם, תיצרו גם נוחות של העובדים שלא יצטרכו ללכת רחוק כדי להתפנות ויעזור לשמור על יעילות העבודה שלהם. 

קלות השימוש

ישנם המון סוגים שונים של שירותים ניידים, וכולם יכולים לשרת את הצרכים של האורחים שלכם. שירותים עבור נכים למשל מעוצבים ובנויים עם תכונות שונות כגון רמפות ומעקות. יש גם בחירה בשירותים וכיורים ניידים עם אפשרות להוריד מים בשביל נוחות נוספת. 

משתלם במחיר

במקום לבנות שירותים נוספים באזור האירוע, יותר פרקטי לשכור את השירותים הניידים. במקרים שאתם שוכרים, תוכלו גם להימנע מהצורך להשיג את הרישיונות הנדרשים עבור פעילויות כמו לבנות שירותים. 

חסכוני במים

במקום להוריד מים, בחלק מהשירותים הניידים יש אפשרות להשתמש בכימיקלים כדי להפחית ריחות ולחסוך במים. בשירותים הניידים היותר מתקדמים, שבהם ניתן להוריד מים, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לאנשים להוריד מים בכמויות באופן אשר מצמצם את צריכת המים בשירותים. 

שימור הטבע

יתרון נוסף בשימוש שירותים ניידים באירוע שלכם הוא שתוכלו לקחת חלק משמעותי בשימור הטבע. המתקנים הניידים הללו לא גורמים לנזק לסביבה שבה הם מותקנים. בעיצוב שלהם, השירותים האלו הם ידידותיים לסביבה, אז במקרה שהנושא חשוב לכם, שירותים ניידים הם פתרון נחמד עבורכם. 

יכול להיות שהתקנת שירותים ניידים באירוע שלכם יתרום לכם פיתרון שאולי לא בהכרח חשבתם עליו. אם ברצונכם לעשות אירוע בטבע, בים, או בכל מקום בחוץ, חברת 00 פלוס מוכנה לספק לכם לא רק שירות בין המקצועים שיש אלה גם את השירותים הניידים הכי מפוארים כדי שתוכלו לשפר את נוחות האירוע וגם לשמר את המעמד שלו. בין האופציות יש קרונות עם 2 תאים, 3 תאים, ואפילו  קרונות עם לובי ו-5 תאים. שלנו מעוניינים לשמוע עוד? נשמח אם תיצרו עמנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם!