לפעמים כאשר חושבים על שירותים ניידים הדבר הראשון שעולה לנו בראש זה המתקן הכחול הזה שאנחנו רגילים אליו בימי שטח בצבא, או בפסטיבל מוזיקה שנוכחנו בו, שלא כל כך נראה טוב, לא מריח טוב וגם לא כל כך נותן תחושה טובה. מה אם נגיד לכם שזו לא החוויה שצריכים לעבור כאשר מזמינים שירותים ניידים? כיום קיימים שירותים ניידים מפוארים במיוחד, שמגיעים לרמת הלוקסוס שמקבלים במלון 5 כוכבים! מעוניינים? החלטנו לכתוב לכם כאן 5 יתרונות בהזמנת שירותים ניידים לאירוע הבא שלכם!

אירוע חיצוני בסטייל

כפי שנראה שיהיה יותר קל בימים אלו לקיים אירועים באוויר חוצוני, אז כנראה שתאלצו להזמין שירותים ניידים. כדי לייצר סביבה איכותית ומפוארת, שירותים ניידים מפוארים הם שירותים מעוצבים אשר יתרמו לסטייל של האירוע וכתוצאה מכך אנשים יותר יהנו ממנו. בנוסף, בשירותים מפוארים יש בין 3-5 תאי שירותים ולובי בעיצוב פנימי יוקרתי מפואר כך תמנעו תורים במרחב האירוע עצמו, ויכול להיות שאנשים אפילו יהנו מחווית ההמתנה בלובי של השירותים הללו! ניתן להזמין שירותים עם מגוון תוספות כמו למשל מוזיקת רקע, מסכים עם סרטונים ועוד, כך שחווית השירותים ישמש כחלק חיובי בחווית האירוע עצמו!

הם נגישים יותר לכל אדם

כאשר אתם מארחים באירוע משפחתי, חברתי וכו׳ חשוב להתחשב בכל אורח שיגיע! יתרון נוסף בשירותים ניידים מפוארים הוא הנגישות שלהם לנכים ו/או אנשים עם מוגבלויות פיזיות. השירותים מגיעים עם רמפות, מעלון נוח ותקני לפי החוק כמובן תאי שירותים נגישים ונוחים.

ניתן להזמין אותם בקלות

ניתן לבצע השכרת שירותים ניידים מפוארים אצלנו ב-00 פלוס דרך האתר שלנו או באמצעות הטלפון!

מתאימים לכל עונה

בין אם אתם מקיימים את האירוע שלכם בעונת הקיץ או החורף לא תצטרכו לחשוש מכל מזג אוויר שיהיה. השירותים הניידים הללו מגיעים עם מיזוג ו/או חימום פנימי כך שלכל האורחים שלכם תהיה חוויה נוחה ומהנה לא משנה המזג אוויר בחוץ!

איכותיים לסביבה

איכות האקלים היא חשובה לנו אז חשוב לנו להדגיש עוד יתרון נוסף שקיים גם בשירותים הניידים המפוארים וגם אלו שפחות. שירותים ניידים הם חסכוניים במים וחשמל כך שתוכלו לדעת שאתם עושים את שלכם למען הסביבה של כולנו!

00 פלוס מזה שנים מספקת ללקוחותיה שירותים ניידים יוקרתיים כדי שכל אורח ירגיש חווית 5 כוכבים בכל היבט של האירוע שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כדי שנוכל לספק גם לכם את השירותים הכי מפוארים בשוק!