חברת 00+ גאה להעמיד לרשות לקוחותיה קרונות שירותים יוקרתיים ומפוארים, המתאימים למגוון רחב של אירועים בשטח. לאור יותר מ- 10 שנות ניסיון בתחום הפקת אירועי השטח אנו מכירים היטב את צרכיהם של המארגנים והמוזמנים, ומסוגלים לספק פתרונות הולמים ומדויקים לאוכלוסיות שונות, לרבות לנכים ולהפרדה בין נשים וגברים.

 

נחיצותם של שירותים יוקרתיים לאירועי שטח

כאשר מארגנים אירוע בשטח, בין אם חתונה, בר מצווה, יום כיף או אירוע עסקי, יש לדאוג לפרטים רבים כגון שירותי קייטרינג, מוזיקה, הצללה ועוד. אחד האלמנטים החשובים ביותר הוא שירותים המספקים מענה נעים, נוח ואיכותי למוזמנים, והסיבות ברורות. יחד עם זאת, בשוק המקומי ניתן למצוא שירותי שטח ברמות שונות של איכות, שאינם תמיד עומדות בסטנדרטים המבוקשים על ידי המארגנים. חברתנו מעמידה לרשותכם קרונות שירותים ברמה הגבוהה ביותר שהינם מאובזרים, מרווחים ומעוצבים היטב, אשר נבנו תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות השמות דגש גם על איכות הסביבה.

 

קרונות מרשימים ומפוארים

כאשר תפנו אלינו נשמח לספר לסייע לכם בבחירת פתרונות מתאימים לאירוע שלכם, החל במספר המוזמנים, דרך הפן העיצובי ועד לתנאי השטח. כך לדוגמא, ניתן לבחור קרונות 2 או 3 תאים עם שירותי נכים בעלי נגישות לתא העומד בתקן הישראלי בעזרת רמפה. השירותים מאובזרים בתאורה פנימית דקורטיבית ותאורה חיצונית, במיזוג אוויר חזק וחדיש, במסכי LCD ובברזים יפהפיים שפועלים באמצעות חיישן. מחוץ לקרונות יש ריהוט גן ודשא סינטטי להנעמת ההמתנה בעוד שהחללים הפנימיים מרווחים ומעוצבים, בעלי ניחוח נעים של מפיץ ריח דיגיטאלי, ובכיורים ובאסלות זורמים מים מתוקים. יתר על כן, אנו דואגים לספק לכל אירוע איש ניקיון ותפעול המלווה אותו לכל אורכו, וחשוב לציין כי עבור הקרונות אין צורך בתשתית וניתן לנייד אותם לכל מקום בישראל.

 

חשיבותה של התאמה מדויקת

מטבע הדברים, אל האירוע שאתם מארגנים יוזמנו נשים וגברים וייתכן שחלקם בעלי מוגבלויות. מכאן שישנה חשיבות גדולה לאספקת שירותים לנכים העומדים בתקן הישראלי, ומאפשרים גישה בטוחה ושימוש נוח. כמו כן, במקרים רבים רצוי לספק לאורחים גם שירותי נשים המופרדים משירותי הגברים, וזאת מטעמי פרטיות, הרגשה נינוחה ודת. לשם כך, תוכלו להזמין מחברתנו גם קרון לובי 5 תאים המחולק לאגף גברים ולאגף נשים, כאשר ישנה אפשרות להתארגנות נעימה בלובי המרווח והמעוצב. בקרון זה קיימים מסכי LCD גם בלובי עצמו ומערכת שמע JBL, רצפת פרקט וברזים דקורטיביים המבוססים על טכנולוגיה היקפית.

 

למידע נוסף, סיוע בבחירה וביצוע הזמנות התקשרו אל 00+ בטלפון שמספרו 052-7344443