שירותים ניידים בתל אביב

תל אביב היא מרכזה העסקי של מדינת ישראל, גוש דן הינו האזור הכי צפוף באוכלוסייה בישראל ובנוסף מרכז הכלכלה הישראלי נמצא בו. ככזה הוא מייצר את מירב האירועים ( אירועי חברות, כנסים, תערוכות, אירועים משפחתיים וכו' ). כיום, ישנה נטייה לחפש ולקיים אירועים באווירה אחרת, בעיקר בטבע. בעשור האחרון למדו חברות ההפקה והחברות הקשורות לענף לספק שירותים ברמה גבוהה לאירועים המתקיימים בשטח. אחד התחומים המחייבים אותנו להיערכות מקדימה לגביהם, בתכנון אירוע בשטח, הינו השכרת שירותים ניידים לאירוע.

שירותים ניידים

בניגוד למחנות של תנועות נוער או פעילויות בתי ספר במסגרת פעילות הגדנ"ע, בהן משתמשים בשירותים פשוטים, אותם שירותים כימיים ותיקים באירועי חברה או אירועים משפחתיים המעמד מחייב לעשות שימוש במוצר איכותי יותר, כזה התואם את רמת האירוע ואורחיו.
כיום, ישנם חברות המסוגלות ויודעות לספק שירותים ניידים ברמה גבוהה, כזו הדומה לשירותים בלובי של בית מלון מפואר ומספקת למשתמשים חוויית שרות גבוהה ובהחלט מפתיעה. במקרה של השכרת שירותים ניידים -תל אביב, ובכלל בגוש דן, קיימות מספר חברות מובילות בתחום. חברת 00פלוס הינה חלוצה בתחום השירותים הניידים המפוארים, הניסיון העשיר, כמו גם במחירים ההוגנים ממקמים אותה בחוד החנית של אספקת השירותים ללקוחות הפוטנציאליים.

איך למעשה נראה תא שירותים מפואר ?

החברה מספקת קרוונים מפוארים עם מגוון אפשרויות של כמות תאים ( מתא בודד ועד 5 תאים, כולל תאים המותאמים לנכים ). מרחב התמרון בקרוון גבוה והתאים רחבים במיוחד, האסלות והכיורים עשויים מחרסינה ברמת גימור גבוהה, מראות גדולות ואריחי קרמיקה מעטרים את הקירות, ריחות נעימים ומעל הכל מערכת אקולוגית מתקדמת המונעת ריחות לא נעימים על אף השימוש הרב במהלך האירועים.

השכרת שירותים ניידים

אינה חייבת להיות טרחה והתהליך למעשה פשוט. המערכות שלנו לא דורשות תשתית מורכבת, למעשה צריך תשתית של חשמל בלבד וגם אותה אנו יודעים לספק במקרה של מגבלה. כדי להרגיש בטוחים אנו ממליצים לכם לבחור בחברה מנוסה בדמות 00פלוס, המומחים שלנו יעזרו לכם להוציא לפועל את האירוע במינימום מאמץ והכי חשוב עם חיוך!

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר