שירותים ניידים לשטח- לא חייבים לסבול

אחד מזיכרונות הילדות והנעורים שלנו ממחנות הקיץ של תנועות הנוער או מטיולי הגדנ"ע של בתי הספר הוא השימוש בשירותים הכימיים. החוויה של להיכנס לתא פלסטיק לוהט באמצע חודשי יולי- אוגוסט החמים צרובה בזיכרוננו היטב. החוויה והזיכרון חוזרים שוב בכל פעם בה אנו נמצאים לפני שימוש חוזר בשירותים ניידים אם באירוע גדול בשטח, הופעה בפארק הירקון או בכל הזדמנות אחרת. בהרבה מובנים התחושה היא שהזמן עמד מלכת והעולם כאילו לא התקדם בתחום.

שירותים ניידים

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר

רובנו התבגרנו, גדלנו ונמצאים במעגלי חיים ( משפחה מורחבת, עבודה וכו' ) בהם אנחנו מזדמנים לעיתים קרובות לאירועים גדולים, שרובם מתקיימים בשטח ובסביבה של טבע. מפיקי ומארגני האירוע, כחלק ממשימותיהן הרבות, אמונים על הזמנת שירותים ניידים לשטח.
כיום, האפשרויות מגוונות והספקים השונים יודעים לספק פתרונות איכותיים וראויים יותר מאשר האופציה הישנה והמוכרת:

  1. קיימים היום דגמים מפוארים של שירותים ניידים שברוב המקרים ייראו יותר מפוארים מהשירותים בביתם של המשתתפים באירוע.
  2. אין צורך בתשתית מורכבת ( ביוב, מים )- יש צורך בחיבור לחשמל ובמידה ולמארגני האירוע קיים קושי לספק זאת, החברה יודעת לספק גנרטור שקט ומתאים.
  3. השירותים הניידים מופעלים בטכנולוגיה אקולוגית מתקדמת כך שהיא מונעת מריחות רעים לחזור לחלל התאים ( טכנולוגיה שעושים בה שימוש ביאכטות מפוארות ).
  4. התאים רחבים ונוחים לשימוש.
  5. התאים מאווררים ולא מושפעים מטמפרטורה חיצונית יתר על המידה.
  6. נגישות כמעט לכל תנאי השטח. (ההובלה מתבצעת באמצעות רכב 4*4 או במנוף במקרים נדירים ובתוספת תשלום)

אלו שירותים ניתן להשכיר לאירוע בשטח?

חברת 00פלוס מחזיקה במגוון קרוונים המשמשים כ- שירותים ניידים לשטח, מתא בודד ועד 5 תאים, שירותים המיועדים לנשים או לגברים, שירותי נכים עם רמפה ותנאים תואמים צרכים. השירותים המפוארים מקנים חווית שימוש ביתית, עם אסלות וכיורי חרסינה, אריחי קרמיקה ומראות וכל האקססוריס המתאימים.

מחפשים להשכיר שירותים ניידים מפוארים לאירוע בשטח ? אנו ב-00 פלוס נשמח לסייע ולענות לכל בקשותיכם ! לפרטים נוספים

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר