נגישות לנכים- גם בשירותים ניידים

כיום, אירועי חברות רבות, כמו גם אירועים משפחתיים יוצאים החוצה מהאולמות הגדולים אל הטבע ולפינות חמד הפרוסות מצפון הארץ לדרומה. חברות ההפקה ומארגני האירועים למדו להתאים עצמם לדרישות ולצרכים החדשים בשוק, הן יודעות להביא את הקייטרינג לשטח, לייצר תשתיות חשמל, פתרונות הצללה, מוזיקה וכו'. אחד הדברים שבהן נוצרה פריצת דרך בתחום אירועי שטח הינו תחום השירותים הניידים. בעוד בעבר כולנו הכרנו את הפתרון היחיד, כמעט, בדמות שירותי פלסטיק עם הפתרון הכימי, כיום השוק מציע פתרונות נוספים, מפוארים ואיכותיים יותר המסוגלים לשדרג את האירוע במספר מונים ולהתאים את רמת המוצר לרמת האירוע ואורחיו.

בנוסף, כיום יש מוצרים המתאימים לקהל יעד חשוב והוא קהל הנכים. בעוד במשך שנים התעלמו מקיומם בהיבט של אירועי שטח ולא ידעו לספק פתרון הולם לקהל החשוב, הרי שכיום ישנם שירותים ניידים לנכים ולבעלי מוגבלויות ( נגישות לכיסאות גלגלים, מעקה, רוחב תא ועוד ). חברת 00פלוס הינה אחת החברות הראשונות לטפל בסוגיה זו ולמצוא את הפתרון האולטימטיבי לקהל הנכים.

שירותים ניידים לנכים

האם יש שירותים שמתאימים גם לנכים?

שירותים ניידים לנכים המותאמים לתנאי שטח צריכים לעמוד בתקן של מכון התקנים הישראלי ולהתאים לצרכים של קהל הנכים והגיל השלישי. בכל השכרה של שירותי נכים חברת 00פלוס מעמידה איש ניקיון ותפעול שנמצא צמוד לקרון ומסייע לכל אורח המתקשה בתפעול. בחלק מהשירותים ישנה רמפה להעלאת עגלת הנכים וכל פרט בקרוון מותאם באופן מדויק לצרכים
קרון השירותים הניידים המותאם לנכים כולל:

מבחינת תשתיות, השירותים המפוארים זקוקים לתשתיות חשמל בלבד, יחד עם זאת במידה ומארגני האירוע נתקלים בקושי לספק תשתית חשמל, חברת 00פלוס יודעת לספק פתרון מתאים (גנרטור שקט לשטח). המערכות האקולוגיות המתקדמות המצויות גם ביאכטות מפוארות לא זקוקות לתשתיות ביוב או לחיבורי מים כאלו או אחרים.

שירותים ניידים