כיצד ניתן להשכיר שירותים ניידים?

אם הגעתם עד לכאן, כנראה שאתם נמצאים בעיצומו של חיפוש אחרי חברה המסוגלת לענות לכם על צורך ורצון למציאת פתרונות של שירותים ניידים להשכרה. מי שרוצה להשכיר שירותים ניידים לאירוע כלשהו יכול לעשות זאת דרך חברות רבות ברחבי הארץ, כאשר ההבדלים ביניהן יכולים להיות גדולים מאוד. יש חברות שיספקו לכם שירותים מסוג אחד בלבד, ויש כאלו שיציעו לכם מיני סוגים מהם תוכלו לבחור. כמובן שיש גם עוד פרמטרים כמו למשל מחיר, זמינות וכן הלאה.

שלבים בהשכרת שירותים ניידים?

השכרת שירותים ניידים מתחילה בהבנת הצורך: משך זמן האירוע, המיקום, התנאים הסביבתיים ובעיקר כמות האורחים או המשתתפים באירוע. נקודת מפתח חשובה לפני ביצוע ההזמנה תהיה למפות את כמות האורחים ולהזמין תאים בהתאם לכמות (כולל אנשי צוות ההפקה), מקובל לחשב תא שירותים לכל 80-100 איש ואם יש חשיבות להפרדה בין נשים וגברים אז מומלץ לקחת זאת בחשבון.

שירותים ניידים

שלב הבא יהיה ביצוע מחקר שוק וחיפוש אחר הספק המתאים ביותר. יש משמעות גדולה לביטוי "מתאים" שכן יש לבחור חברה עם ניסיון, יכולת מוכחת, מגוון מוצרים ויכולת לעמוד בסטנדרטים של המזמין ושל האורחים. ככל שהנושא רגיש יותר והצורך משמעותי יותר מומלץ להקדיש צומת לב לבחירת הספק והמוצר.

אלו סוגי שירותים ניתן להשכיר?

חברת 00פלוס  זיהתה צורך הולך וגובר בשוק בחיפוש אחר פתרונות איכותיים, נעימים וחדשניים לשירותים באירועים במתחמים ללא תשתית- אירועי חוץ. החברה מצליחה לספק מוצר אמין העומד בסטנדרטיים הגבוהים ביותר:

  1. אסלה וכיורי חרסינה
  2. שימוש במערכות אקולוגיות מתקדמות
  3. היעדר ריחות ויצירת תחושה ביתית למשתמשים

בנוסף יש לנו קרוונים לתא בודד ועד 5 תאים ואף שירותים מיוחדים לנכים עם פתרונות גישה.

שירותים ניידים לנכים