אם אתם מחפשים פתרון לאירוע בשטח פתוח או באזור שבו לא ניתן לספק מענה היגייני לקהל המוזמנים, זה הזמן לה זמין שירותים ניידים, מחברה אמינה ומקצועית. מדובר על שירותים שניתן לקחת ממקום למקום ומכאן שמם. שירותים אלה, אינם תלויים במערכת הביוב, תשתית המים או רשת החשמל. בעבר, שירותים אלה, היו צפופים ולא נוחים, אך היום הם השתדרגו והפכו לנוחים ומרווחים יותר. מדובר על חוויית שימוש נעימה ממש לא פחות מהשירותים הנוחים שנמצאים באולמות וגני אירועים והכוונה היא לשירותים קבועים. 

יש לדעת, כי שירותים שהם ניידים, מתחלקים לשני חלקים-  המושב והחלק השני הוא מכל האיסוף.

גם לשירותים הניידים, ישנה ידית נעימה ונוחה לשימוש, אבל היא לא רק מדיחה את המים באסלה, כי אם מפעילה חומרים כימיים מבושמים בעלי ריחות נעימים להיגיינה טובה יותר וניקיון השירותים. יש לדעת כי כאשר תשכירו שירותים ניידים יהיה צוות מטעם החברה, אשר ידאג לתחזוקתם וניקיונם בכל משך האירוע. כאשר מזמינים שירותים אלה לאירועים בחיק הטבע, מדובר על כמות שירותים אשר תספיק לפי כמות המוזמנים. השירותים הכימיים משמשים פתרון לאתר בנייה, פארקים, כנסים גדולים, תערוכות ועוד. בכדי לטשטש את הריחות הרעים אשר עולים ממכל האגירה, החברה שופכת חומר כימי ריחני בצבעים שונים.

לבחור את תאי השירותים הניידים שיתאימו על פי צרכינו

יש לדעת, כי ישנו מפרט טכני עבור שירותים ניידים, למשל שירותים רחבים ומרווחים יותר, שירותים מפוארים וכמובן שירותים לנכים שיתאימו על פי תו התקן לציבור המוזמנים בעלי מוגבלויות גופניות. למעשה אין צורך במשאבים שעולים כסף רב על מנת להשתמש בשירותים הכימיים הניידים. זוהי דרך אקולוגית נוחה ופשוטה, להיפטר מהפסולת האורגנית של בני האדם באירועים שונים המתקיימים תחת כיפת השמים. יש לציין כי שירותים כימיים ניידים, מהווים פתרון שימושי ונוח, אם זמני או אם קבוע, למשל באתרי בנייה שבהם, יש לדאוג לשירותים נוחים שישמשו את כל צוות הבנייה.

מומלץ להתייעץ עם צוות העובדים של חברה המשכירה שירותים ניידים. ראשית, יש לשים לב, כי השירותים יהיו במקום שיש אליו גישה נוחה ומומלץ לא להציב אותם לא במקום גבוה ולא במקום נמוך. שימו לב שהשירותים יהיו רחוקים מאזור הישיבה של האורחים, הכוונה היא למקום שבו הם אוכלים ויושבים יחד. מומלץ לא לחסוך בתאי השירותים והיחס הוא תא שירותים נייד אחד, על כל 20 אורחים. יש לשכור תאי שירותים גדולים ומרווחים וכל זאת בהתחשבות בתנאי השטח. יש לשכור גנראטור, כך שיהיה גם חשמל בשירותים עבור תאורה ומיזוג אוויר. יש להתאים את כמות הגנראטורים לפי מס' תאי השירותים. יש לשכור גנראטורים מחברה אמינה העוסקת בהשכרת גנראטורים.

תחזוקה טובה ואיכותית ושירותים ניידים נוחים

אלה הם הדברים החשובים יותר שהם הא'-ב' של השכרת שירותים ניידים. אפילו אם השירותים הכימיים יהיו גדולים ומפוארים, ללא תחזוקה של צוות מיומן, אשר ידאג לנקות ולהוסיף נייר טואלט בכל פעם, השירותים לא יתפקדו כראוי ולאורחים שלכם לא יהיה נעים ואסתטי להשתמש בשירותים הכימיים הניידים. מצב זה לבטח אינו רצוי ולכן, יש לבחור חברה מומלצת אשר עוסקת שנים רבות בתחום. למעשה, ישנם כמה שירותים כימים ניידים, הנמצאים בקרון וניתן למצוא קרונות גדולים ומפוארים ממוזגים או מחוממים שבהם קיימת מראה גדולה, כיור וברז מים יוקרתי, סבון ריחני לשטיפת הידיים ומגבות נייר נעימות ורכות. השירותים הניידים, מופרדים לגברים ונשים ועבור שירותים לנשים, תוכלו למצוא שולחנות איפור מוארים ומרווחים, שידת החתלה לפעוטות וכן, ישנם קרונות עם טלוויזיה במעגל סגור,  כך שניתן יהיה לצפות באירוע בזמן שהאורחים יהיו בשירותים.

יש לדאוג כי האורחים יהיו מרוצים כל העת ולכן, בחירה נכונה בחברה העוסקת בהשכרת שירותים ניידים, תקל על בעלי האירוע, כאשר הם שקטים וסמוכים כי הם יכולים להיות בראש שקט, כאשר כל נושא ההיגיינה והנוחות של האורחים נמצאים בידיים מהימנות ומיומנות. יש לשים לב מאילו חומרים מיוצרים תאי השירותים הכימיים.  יש לשים לב כי השירותים הניידים, לא יהיו מיוצרים מפלסטיק פשוט ושביר, כי אם מחומרי גלם חזקים ויציבים יותר.

היום, זוגות אשר מתכננים אירוע בטבע, אינם צריכים לדאוג לגבי השירותים, היות וישנן חברות המספקות שירותים ניידים, אשר לא יביישו את השירותים המפוארים שנמצאים באולמות אירועים. חברות רבות, מציעות ללקוחותיהן שירותים כימיים ניידים עם מכל הדחה למים, אסלה סטנדרטית יחד עם מתקן לנייר טואלט, פח ומנקה אסלות. יש לבחור את החברה אשר משכירה שירותים כימיים מכל הסוגים על סמך המלצות או על סמך וותק החברה, השם והמוניטין. יש לשים לב, כי ההשכרה של שירותים כימיים נעשית בכמה אופנים, אם כאשר האירוע הינו סטנדרטי, השכרת שירותים כימיים ניידים מהווים חשיבות ראשונה במעלה. יש לדאוג לנגישות ולמנוע תורים משתרכים לתאי השירותים הניידים.

רמת הניקיון היא גם במעלה הראשונה וכן, האורים באירוע שאתם מתכננים, יקבלו רושם טוב עליכם, אם השירותים הינם נוחים, נעימים, מפוארים והחשוב ביותר- נקיים, כאשר צוות תחזוקה מהחברה ידאג כל העת לניקיונם של תאי השירותים.

מבחר גדול של שירותים כימיים ניידים

הדרך הטובה למצוא גישה ישירה לשירותים כימיים ניידם היא ע"י חברה אשר מתמחה באספקת שירותים ניידים לכל מיני מטרות. לא כל האנשים מסתפקים בתאי שירותים קטנים, כי אם על פי המטרה, יש למצוא את השירותים האידאליים אשר יתאימו לצרכים של כל אחד ואחד.  יש ליצור קשר איכותי ותקין, מול החברה שאתם מעוניינים להשכיר ממנה שירותי כימיים. יש לוודא מול החברה, לגבי סימנים שהשירותים אינם תקינים, כיצד עובדת נערכת זו, איך ניתן לתקן בעיות במידה והן קורות ויש  לדאוג כי יהיה מי שיוכל להתמודד מול הבעיות ולהגיע בזמן.

בחנו את השירותים ובדקו אם הם אכן נוחים, אסתטיים ומאפשרים לחסום ריחות לא נעימים. יש לדאוג כי גם האורחים, העובדים שזקוקים לשירותים ניידים באתרי בנייה ואתם, תהיו מרוצים מהשירותים והשירות המקצועי שהחברה מעניקה. ניתן למצוא חברות שיעניקו קטלוגים שבאמצעותם, תוכלו להתרשם מבחר של שירותים ניידים. בררו אם קיים מיזוג אוויר בשירותים ואם המחיר, כולל עובד שיהיה צמוד וידאג לתחזוקה ההיגיינית של השירותים הכימיים הניידים. חברה מוכרת העוסקת בהשכרת שירותים כימים ניידים, הינה חברת PLUS00, העוסקת שנים רבות והיא יכולה לספק שירותים לכל אירוע הנערך בטבע וכן,, עבור אתרי בנייה שבהם יש צורך להציב שירותים שהם ניידים.. לחברה יש את כל סוגי השירותים הניידים וכן, גם כאלה שמיועדים לציבור הנכים, כאשר השירותים הם בעלי תו תקן ישראלי.
למידע נוסף.