שירותים ניידים לאירועים

אירוע גדול ובשטח פתוח, מצריך היערכות מתאימה. למשל לדאוג לכל פרט חשוב כגון שירותים ניידים, אשר יהיו שימושיים ונגישים לאורחים. מלבד הדאגה והיערכות לאירוע שיכלול: אוכל איכותי, שירותי בר, עיצוב המקום, מוזיקה מתאימה, יש לדאוג לרווחת ונוחות האורחים המגיעים אליכם לאירוע. בדרך כלל, על פי כמות האורחים באירוע, תוכלו לדעת כמה שירותים ניידים להשכרה תצטרכו לאירוע שלכם. לרוב, נציג מטעם החברה אשר משכירה לכם שירותים ניידים לאירועים בשטחים פתוחים, תגיע על מנת לדייק בהתאמה נכונה של שירותים אלה.

התקשרו אלינו או כתבו לנו בעמוד צור קשר

יש להתחשב גם בנכים או באנשים המבוגרים, אשר מגיעים לאירוע שלכם ולכן,מומלץ כי יהיו גם שירותים נגישים שיקלו על אנשים עם מוגבלויות גופניות או אנשים מבוגרים מאוד. ניתן למצוא רמה בסיסית ופשוטה של שירותים כימיים ניידים, ואפשר למצוא סוגי שירותים לאירועים המתקיימים בטבע, אם ברמה הסטנדרטית ועד לרמה של שירותים ברמה של מלון 5 כוכבים, הכול יהיה תלוי בסוג האירוע ובגובה התקציב שלכם.

שירותים ניידים אינם מסתכמים באספקה בלבד כי אם מעבר לזה

אם החלטתם להזמין שירותים ניידים לאירוע שאתם עורכים, יש לדעת, כי אין זה כולל אספקה בלבד, כי אם בשירות של הובלת השירותים למקום, החיבור לתשתית או לרשת המתאימה של המים, או למכלי מים עצמאיים, ארגון של תאורה מקצועית ואיכותית, אספקת המוצרים הנלווים לשירותים כמו: סבון ידיים, ריח נעים בחלל השירותים, אולי אפילו למי שאוהב שדרוג אמיתי, גם מוסיקת רקע נעימה.

חברות אשר עוסקות בתחום שירותים ניידים מפוארים או כל סוגי שירותים ניידים אחרים, תשלח צוות שיתפעל את השירותים בזמן אמת. כגון ניקוי השירותים, מילוי סבון, החלפת גלילי נייר טואלט ועוד. יש לשים לב כי כל השירותים הללו יינתנו בזמן האירוע, מה שיגרום לכם כבעלי האירוע, להיות בראש שקט. תוכלו למצוא תוספות שהן אינן יקרות כמו: מראות, מגבוני מפנקים, פרחים נעימים שיקנו אווירה נעימה ויוקרתית.

למי מתאים שירות של השכרת שירותים ניידים?

ישנם מקרים רבים אשר בהם אנשים מעוניינים למצוא חברה העוסקת בתחום של  השכרת שירותים ניידים. תוכלו למצוא שירותים בקליק באתרים שונים אשר מציעים את כל המידע היעיל עבורכם, כך שלאחר שתקראו את הפרטים באתר, תוכלו להזמין שירותים ניידים שיתאימו לתקציב ולסוג האירוע שאותו אתם מתכננים לערוך בקרוב. שירותים אלה מתאימים למקרים כגון:

היום חברות רבות, מציעות שדרוג של תאי שירותים ניידים וכן במחירים משתלמים ואפילו מפתיעים. תוכלו לשנות בקלות אץ גודלם של השירותים ולהתאימם לגיל הממוצע של המוזמנים. חברות רבות העוסקות בהשכרת שירותים ניידים לאירועים שונים, תשמחנה לייעץ לכם ולהציע את השירותים המתאימים, תוך התחשבות גם באוכלוסייה מיוחדת כגון נכים וכדומה.

שירותים ניידים ושירות ברמה גבוהה – שני פרטים מכריעים באירוע שלכם

כאשר אתם מתכננים להזמין שירותים כימיים מפוארים או שירותים  ניידים מכל סוג,יש לוודא כי ישנם תאי שירותים ניידים, אשר מתאימים לכמות המוזמנים באירוע. לדוגמא, שירותים כפולים או שירותים אם ארבעה תאים, או כאלה שיתאימו למספר רב של מוזמנים כגון מאות מוזמנים. יש לשים לב, כי שירותים ניידים, יכללו את כל המעטפת שהובטחה לכם מהחברה אשר ממנה שכרתם את השירותים הניידים או הכימיים.

שירותים ניידים

וודאו כי על מנת שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, הקפידו על אזור כניסה יפה ומצוחצח, תאורה ופריטים כגון מראות המעוצבות באופן יוקרתי, מערכת רמקולים להשמעת מוסיקה נעימה, תאי שירותים לגברים ותאי שירותים לנשים, סבון בעל ריח נעים לשטיפת הידיים שיהיה בשירותים וכן, פחים לפינוי אשפה. דאגו, כי יהיה צוות ניקיון שיבדוק בכל זמן קצוב את השירותים וינקה אותם. חברה העוסקת שנים בהשכרת שירותים ניידים למגוון רב של אירועים, תגיע למקום של האירוע ואף תייעץ לכם, היכן ניתן יהיה למקם את השירותים. פרט זה הינו חשוב ויש לסמוך על חברה אמינה, אשר עוסקת שנים בהספקת שירותים ניידים להשכרה לכל סוגי האירועים והכנסים. החברה תדאג לשמירה על ניקיון מופתי של השירותים הניידים וכן על רמת סניטציה גבוהה.

הביקוש לשירותים ניידים רק גובר עם השנים

בגלל שישראל הינה מדינה שענף האירועים, הכנסים וימי גיבוש רק משגשג, כך הביקוש לגבי שירותים ניידים רק גובר. זו הסיבה כי בשל התחרות הרבה, ניתן למצוא חברות וותיקות ומוכרות, אשר ישכירו את השירותים כולל תפעולם במחיר שווה לכל כיס, במיוחד כאשר מדובר על שירותים כימיים ניידים או שירותים ניידים מהסוג הסטנדרטי.עיצוב שירותים ניידים

מומלץ לבצע סקר שוק, כאשר תוכלו להשוות את המחירים לגבי השכרת שירותים ניידים. יש לציין כי עליכם לשאול ולוודא כי החברה מעניקה שירות של השכרת שירותים ניידים  לאזורים שבו מתקיימים האירועים כדאי כי תגיעו בעצמכם לחברה ותבחרו בעצמכם שירותים שיתאימו לאירוע שלכם, לאחר שראיתם במו עיניכם מה כוללים השירותים, כיצד הם מתוחזקים ואם הם מתאימים לצרכי האורחים שיגיעו לאירוע שלכם.

שירותים ניידים לאירועים וכנסים- מחברה ידועה ובעלת שם ומוניטין

לא מכל אחד ניתן לשכור שירותים ניידים, כי אם רק חברות שעוסקות שנים בתחום ומספקות שירותים ניידים איכותיים ,יחד עם מעטפת שירות, הכוללת תפעול השירותים, ציוד נלווה והכרחי לשירותים, אשר יהיה נוח לשימוש בקרב האורחים באירוע. אחת החברות המובילות בתחום שירותים ניידים הינה חברת 00פלוס אשר קיימת מעל ל-10 שנים. החברה משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת, כאשר העיקרון של פתיחת חברה זו, היה שימת דגש למתן פתרון איכותי, חדשני ויעיל לאירועי חוץ המתקיימים באזורים פתוחים בטבע.