עלויות של שירותים ניידים

שירותים ניידים באים לענות על צורך מסוים, בדרך כלל יהיה מדובר על אירוע גדול הממוקם בשטח או במיקום ללא תשתית מתאימה. מנהלי ויוזמי האירוע מחויבים עלפי חוק וכמובן מתוך ההיגיון הפשוט לדאוג לאורחים/ משתתפים באירוע. בדרך כלל, האינסטינקט הראשוני והתגובה הראשונה לשמיעת הביטוי "שירותים ניידים" היא דחייה ורתיעה, וזאת בשל התודעה הציבורית לשירותים המוכרים מפלסטיק עם המנגנון הכימי.
בשוק קיים מגוון רחב של שירותים ניידים שאפשר להשכיר ויש לא מעט חברות, המסוגלות לספק את המוצר. הדרך הטובה ביותר לבחור מוצר וחברה היא לבצע  סקר שוק קצר, לאחריו תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה. אחד הנתונים החשובים לפני קבלת ההחלטה היא לדעת כמה תאים באמת צריך ? מקובל לחשב כמות אורחים לכמות תאים ביחס של 80-100 אורחים לתא ויש להתחשב גם בעובדי האירוע מלצרים ברמנים וכו'.

שירותים ניידים

כיצד נבחר את החברה המתאימה?

כדי לבחור את החברה המתאימה מומלץ לבצע סקר שוק גם לגבי החברות וגם לגבי המוצר. אחרי שביררתם אלו סוגי שירותים יש ומהו טווח המחירים, אתם צריכים להתחיל להתקבע על החברה המתאימה. החברה המתאימה תהיה מצד אחד מקצועית ומנוסה ומצד שני אחת שמציעה מחיר הגון. כשבוחרים שירותים ניידים, השוואת מחירים מתבקשת ואולי אפילו מחויבת. הרי בסופו של דבר מדובר במוצר חשוב שיכול לעלות ממאות ועד אלפי שקלים.

מה עלות השכרת שירותים ניידים?

במקרה של השכרת שירותים ניידים, מחיר יהיה נגזרת של כמות התאים המושכרים, משך זמן ההשכרה ובעיקר סוגי ורמת המוצר עצמו. חשוב לזכור שתא שירותים יכול להיות יקר יותר אם מדובר בתא איכותי במיוחד שמצליח לייצר חוויה דומה לזו המצויה בביתו של כל אחד מהאורחים באירוע ולא סלידה אופיינית. כשבוחרים שירותים ניידים, מחיר תא שירותים יכול לעלות ממאות ₪ ועד אלפי ₪, תלוי כאמור בסוג/ רמת המוצר.

שירותים ניידים

מה עוד יכול להשפיע על המחיר?

במקרה של שירותים ניידים להשכרה, מחיר גבוה יותר יחושב במקרה שהמיקום הנבחר לאירוע מרוחק והנגישות אליו בעיתית כמו גם מחייב הכנת מוקדמת של תשתיות מיוחדות. בנוסף, להמצאות או היעדרות של תשתית חשמל יש השפעה נוספת על המחיר ( הבאת גנרטור ייעודי ועוד )

מחפשים פתרון איכותי לצורך מרכזי בעת קיום אירוע בסביבה ללא תשתיות?
פנו אלינו ב-00 פלוס. אנו מציעים שירותים ניידים, מחירים
הוגנים וניסיון של שנים בעבודה עם חברות וארגונים מכל התחומים.