פרוץ מגפת הקורונה הדגיש את החשיבות של שמירה על היגיינה אישית, וכיצד אי-הקפדה על כללי ניקיון פשוטים יכולה להשפיע על רבבות של אנשים. הדבר נכון במיוחד באירועים מרובי משתתפים שבהם כולם לוחצים ידיים, מתחבקים ומראים חיבה באופן שעלול להעביר חיידקים בין אדם לאדם. עבור אירועים שאינם נערכים בגן אירועים או אולם אירועים, חשוב במיוחד שתשמרו על מתקני הגיינה שישמשו את האורחים שלכם ויאפשרו להם להיות נקיים ובטוחים בכל עת.
כיצד תעשו זאת?
אירועים שנערכים בחוץ דורשים תכנון מיוחד, ואם אתם מתכננים אירוע שכזה, עליכם לקחת בחשבון גם את נושא ההגיינה. על מנת שלאורחים שלכם תהיה חוויה נעימה, אתם צריכים לספק להם תאי נוחיות שהם יוכלו להיכנס אליהם בנועם בכל עת שירצו.
שירותים ניידים לאירועים מאפשרים לכם לספק לאורחים שלכם חוויה נעימה, אך מלבד המבנים הבסיסיים הללו, עליכם לדאוג גם להגיינה מרבית של אותם שירותים ניידים.

עיצוב שירותים ניידים

שמירה על הגיינה בשירותים ניידים באירועים

שירותים ניידים לא בדיוק ידועים בתור תאים סטריליים, שכן בעבר שירותים מהסוג הזה נבנו בצורה פשוטה וללא חומרי ניקוי איכותיים. אולם, כיום הדברים שונים לחלוטין; שירותים ניידים לאירועים של חברה מקצועית כוללים לא רק תאי שירותים, אלא מתקני הגיינה איכותיים שיאפשרו לאורחים שלכם לשמור על ניקיון בכל עת. בין המתקנים הללו תוכלו למצוא:

 1. אסלות עם הורדה עצמית
  הורדת מים באמצעות ידית היא נחלת העבר עם שירותים ניידים איכותיים לאירועים. במתקנים מהסוג הזה הירידה של המים מתבצעת באופן אוטומטי, כך שהאורחים שלכם לא יצטרכו לגעת בידיות להורדת מים שמהוות מרבד לגדילה של חיידקים.
 2. מתקני סבון וברזים אוטומטיים
  כדי לשמור על ניקיון ללא מגע, שירותים ניידים לאירועים כוללים מתקני סבון אוטומטיים שאינם דורשים מגע יד אדם. כדי לרחוץ את הידיים, כל שהאורחים שלכם יצטרכו לעשות הוא להושיט יד תחת הברז, והמים כבר יזרמו מעצמם.
 3. צוות ניקיון צמוד
  צוות ניקיון זמין מהווה פרט חשוב שעוזר לשמור על הגיינה בשירותים ניידים. צוות ניקיון מקצועי ידאג לניקיון תאי השירותים בכל עת, כך שלא רק תוכלו לשמור על ניקיון, אלא תיהנו משירותים אסתטיים בעלי מראה נעים ונקי.
 4. ניקיון בין אירוע לאירוע
  הגיינה בשירותים ניידים לא צריכה להישמר רק באירועים עצמם, אלא גם בין לאירוע. כדי להשיג את המטרה הזו, חשוב שתבחרו בחברה שמבצעת ניקוי יסודי של תאי השירותים הניידים בין אירועים. שמירה על הגיינה בשירותים ניידים הופכת כל אירוע לנעים במיוחד וגם בטיחותי מבחינה בריאותית. כדי שאתם והאורחים שלכם תיהנו משירותים ניידים לאירועים שהם נקיים ונעימים, עליכם לפנות אל חברה המתמחה בתחום; חברת 00 פלוס מספקת מזה 10 שנים שירותים ניידים לאירועים קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ. מלבד קרוואנים מעוצבים עם מוזיקה ברקע, אזורי ישיבה נעימים, מפיצי ריח אוטומטיים, ומסכי טלוויזיה להמתנה נעימה, החברה שלנו גם דואגת לבריאות של כל לקוחותינו. בכל אירוע אנו דואגים לשמור על ניקיון מיטבי של שירותים ניידים לאירועים, ובתום כל אירוע, אנו מבצעים ניקיון יסודי בכל מבני השירותים הניידים של חברתנו. לאירוע הבא שלכם פנו אלינו, ואנו נשמח לייעץ לכם על שירותים ניידים לאירועים שמתאימים לכם שיעזרו לכם לשמור על ניקיון ונועם בכל אירוע ואירוע
שירותים ניידים - 2 תאים