שירותים ניידים בצפון

אירועים רבים מתקיימים בצפון הארץ. ריבוי השטחים הירוקים והמרחבים הטבעיים מייצרים קרקע פורייה לחברות ולמפיקים רבים לבחור את הצפון כיעד מבוקש לקיום האירוע המבוקש. אירועי חברה רבים, כמו גם אירועים משפחתיים גדולים מחייבים התאמה של חברות ההפקה ( קייטרינג, מוזיקה וכו' ) לתנאי השטח. עובדה המחייבת מיומנות, ניסיון, וציוד מתאים.

שירותים בטבע

אחד מהאלמנטים החשובים בקיום אירוע חיצוני הוא מתן מענה לנושא השירותים הניידים. אם במחנות קיץ ארוכים של בני נוער או טיולי בתי ספר ייבחרו שירותים פשוטים וסטנדרטים בדמות השירותים הכימיים המוכרים הרי שבאירועים מכובדים וחשובים יש צורך במענה איכותי יותר, אסטטי, נקי, כזה המכבד את המעמד ואת אורחיו.

כמה עולה להשכיר שירותים בצפון?

שירותים ניידים בצפון לא יעלו יותר מאשר הזמנת שירותים למקומות אחרים בארץ. חברת 00פלוס יודעים לספק שירותים ניידים באיכות גבוהה לכל מקום בישראל והצפון לא מהווה אזור "שונה" מאזורים אחרים. המחירים הם נגזרת של כמות התאים המוזמנים, תשתית ( תוספת גנרטור למשל ) ומשך זמן ההשכרה. פרמטר נוסף שישפיע על המחיר הוא סוג השירותים המושכרים. חברת 00פלוס מחזיקה בשירותים מפוארים הפועלים על טכנולוגיות אקולוגיות מתקדמות המונעות ריחות לא נעימים ומשוות לתאי השירותים מראה ביתי ( אסלות וכיורי חרסינה ). לחברה ניסיון עשיר בהספקת שירתים לאירועים בשטח ברמה הגבוהה ביותר.

חשוב לזכור כי הצבת השירותים מתבצעת באופן זהיר ומקצועי ללא צורך בחיבור לתשתית מלבד חיבור לחשמל, כאשר גם בהיעדר תשתית חשמל ניתן לספק גנרטור כמענה ישיר לאור בתאים. ניתן להתרשם מהמוצרים שלנו- קרונות השירותים ולהבין את המפרט הטכני שלהם בדף המתאים באתר.

  1. קרון 2 תאים עם אפשרות לנגישות לנכים 
  2. קרון 3 תאים מחולק לנשים וגברים 
  3. קרון 5 תאים כולל לובי מרווח להתארגנות
  4. שירותים ניידים לתווך ארוך

זקוקים לשירותים ניידים לאירוע בצפון ? רוצים לעלות רמה ולספק לאורחים שלכם את הטוב ביותר ? זה הזמן לפנות אלינו ולקבל את השירות הטוב ביותר!