חגיגה שלא כל סוגי האירועים בחיק הטבע היא בחירה שונה, מיוחדת וקסומה שייצבר בזיכרונכם כחוויה בלתי נשכחת. חיפוש אחר מקום יכול להיות משימה מאתגרת. אבל ישנם פתרונות על מנת לקיים בר מצווה בחיק הטבע. מאמר זה יסקר אחר הפתרונות וכיצד ניתן לחגוג בצורה כיפית וששומרת על נוחות האורחים שלכם.

למה בכלל לבחור אירוע בחיק הטבע?

אירועי בר מצווה בחיק הטבע אינם חדשים או נדירים, ובכל זאת כדי לחדד את הערכים שחגיגה זו מציעה.  הטבע מציע לא מעט ומזכיר לנו מהיכן הגענו. הוא מציע נוף עוצר נשימה ומאפשר לשלב בו אטרקציות מרובות. אטרקציות רבות קיימות בשביל שחגיגה זו תהיה זכירה וכחוויה בלתי נשכחת אפשר להפיק חגיגה שונה שתחבר את החתן החגיגה ומוזמניו לטבע.

תכנון ושימוש נכון בתקציב

לפני שנצלול לעומק הנושא של ארגון בר מצווה בחיק הטבע חשוב לתכנן את התקציב שלכם לאירוע. הגדרת תקציב זהו אחד השלבים הכי חשובים בתכנון של כל אירוע. המון רעיונות עלולים להיפסל עקב אי עמידה בתקציב. כך שהגדרתו מראש תוחמת את אופציות שאפשר להשתמש. צריך להביא בחשבון עלויות מזון, מיקום, ציוד, בידור ועיצוב. חשוב לזכור, שירותים ניידים הם חובה כאשר אתם מארגנים אירוע בטבע

מסיבת קצף בלתי נשכחת

אין כמו מסיבת קצף כדי להנות מאירוע שכולם מדברים עליו, כדאי לעדכן מראש את האורחים כדי לאפשר להם להגיע עם בגדי ים או בגדים קצרים להחלפה. במהלך האירוע האורחים זוכים לחוויה מרעננת ולאטרקציה מגניבה שכולם נהנים בה. ילדים, צעירים ומבוגרים, כולם נהנים לרקוד ולהשתולל בין ענני הקצף הממלאים את המקום, אפשר לנהל קרבות קצף, לרקוד ולטבול בתוך כמויות עצומות של קצף.

למעשה, זו אחת האטרקציות המלהיבות ביותר וניתן לשלב אותה עם גימיקים ואטרקציות נוספות, תותח כזה מתאים לאירועים, הפעלות ולפעילויות נוספים בימים חמים. זוהי אטרקציה שנחשבת לבין הזולות ביותר בשוק הגימיקים והאטרקציות לאירועים. כך האירוע מקבל פנים נוספות והופך למסיבת קצף!
וכל זאת ניתן לעשות באמצעות תותח קצף מדליק!

כיצד לשלב אוכל ולשמור על נוחות בצורה אלגנטית?

חגיגה במקום חיצוני יכולה לתרום רבות לנראות האירוע, אך נשאלת שאלה איך אפשר לספק אוכל בצורה שתשמור על נוחות האורחים ותהיה אלגנטית לרמה של חגיגת בר מצווה?
התשובה לשאלה הזו היא שף פרטי לבר מצווה. כיום ניתן להזמין שירות של הגשת מזון ייחודיות ומעניינות גם כאשר מחליטים לעשות אירוע בחיק הטבע.

אפשר לבקש שהמנות יגיעו ישירות אל המוזמנים. אפשר לתכנן מראש עם השף יגיע מוכן מראש עם הצוות והציוד הנדרש לכך. כאשר בודקים לעומק את ארגון של בר מצווה מגלים שיש לא מעט אפשרויות הגשה של מנות לאירוע. צריך רק לתאם מראש מה בדיוק יתאים לאירוע, כך שהשף יוכל להתכונן בהתאם.

כך תבחרו את השף שלכם בקפידה

כמובן שאם אתם לא רוצים להתאכזב מהיכולות של השף, זה פשוט יהיה חשוב ביותר שתבחרו אותו בקפידה ותעשו את הבדיקה כדי לוודא שאתם מדובר באחד מצוין שיוכל להכין לכם אוכל יוצא מן הכלל באירוע. זו תהיה הדרך הטובה ביותר לבחור שף פרטי לבר מצווה כשאתם מתכננים את האירוע.

יש לא מעט שפים שיכולים להכין אוכל לאירוע, כך שאם חשוב לכם להיות מרוצים לחלוטין עם הבחירה שלכם, אז זה פשוט יהיה חשוב ביותר שתעשו כל מה שאתם יכולים על מנת להפוך את הבחירה שלכם לאופטימלית. אין ספק בכלל שזה יהיה חיוני ויאפשר לכם להיות שבעי רצון במישור הזה.
אוכל הוא תמיד מדד לאיכות האירוע, שף טוב יבטיח לכם הנאה ודרך לשמור על נוחות של האורחים בזמן האוכל.