אם אתם מתכננים אירוע גדול, לבטח אתם מתעניינים בכל מה שקשור אליו, והכוונה היא אל ספקים שונים. כאשר מדובר על אירוע אשר מתוכנן להיערך תחת כיפת השמים, יש למצוא יותר ספקים אבל לתכנן נכון את הנוחות של האורחים שלכם והכוונה היא אל השכרת שירותים ניידים שזו האופציה היחידה העומדת לשירותכם. כמו בכל שאר הספקים שתצטרכו להזמין לאירוע שלכם, כאשר אתם עורכים השוואת מחירים, כך גם בכל הקשור אל הזמנת שירותים כימיים ניידים. יש לקחת בחשבון את תנאי השטח, כמה מוזמנים אמורים להגיע לאירוע? הגדירו מראש את התקציב והצרכים. יש לקחת בחשבון גם את נשא השירותים לנכים, או אנשים מבוגרים אשר מוגבלים בתנועתם.

שירותים ניידים, בולטים בשטח וקל להבחין בהם אך יש לקחת בחשבון את מס' השירותים הכימיים הניידים שברצונכם להזמין. יש להתייעץ עם בעל החברה העוסקת בתחום של השכרת שירותים ניידים, בכדי שיוכל להתאים לכם את סוג השירותים, גודלם, מספר השירותים והצבתם במקום נתאים אך נגיש לאורחים. בתוך האסלה של השירותים הכימיים, ישנם חומרי חיטוי, אשר מונעים ריחות רעים וכן, ישנו צוות ניקיון מטעם החברה, אשר דואג לתחזוקה אסתטית של השירותים, לנייר טואלט וניקיון מופתי, מה שיגרום לאורחים שלכם לשהייה נעימה בשירותים נוחים וניידים.

שירותים ניידים אינם מחוברים לאף תשתית

זה היתרון המובהק של שירותים ניידים. השירותים מתחלקים לשני חלקים עיקריים, מושב האסלה ומכל אשר בו מתמלאת הפסולת. הפסולת מגיעה למכל ויש לרוקן אותו בתום השימוש או השכרת שירותים ניידים, באירוע, או כנס  הנערך בחיק הטבע או במקומות שאין בהם שירותים קבועים. גם בפסטיבלים הנערכים בארץ, ירידים הנערכים תחת כיפת השמים, מקובל להציב למוזמנים שירותים ניידים, לנוחות של הקהל המגיע לכנסים, ירידים או אירועים שונים, אשר נערכים בחיק הטבע.

גם במסיבות טבע, אירועים משפחתיים כגון חתונות בטבע, אנו משתמשים בשירותים ניידים שהם כימיים. אם אתם חוששים מריחות לא נעימים מהשירותים הכימיים, אשר יעיבו על האירוע שלכם, אל לכם לחשוש, היות וחומרי חיטוי מקצועיים, מוחדרים למכל שמחובר לאסלה ולמושב השירותים. לרוב באירועים גדולים, נהוג לשכור מספר תאי שירותים ויש לתכנן נכון את היחס לפי כמות האורחים, בתכנון מראש עם חברת השכרת שירותים ניידים. חברות מקצועיות, מחזיקות בשירותים ניידים ואיכותיים, כאשר ישנם אפילו שירותים מפוארים, מרווחים ונוחים..

מצד אחד, שירותים ניידים אינם מחוברים לתשתית אך, אם מדובר באירוע שנערך בערב, יש לדאוג לחשמל. זו הסיבה שרבות מהחברות העוסקות עם השכרת שירותים ניידים, דואגות לגנראטור למטרת תאורה, מיזוג אוויר ומוסיקת רקע שתתנגן בשירותים, מה שיקנה אווירה נעימה בכל זמן השהייה בשירותים הניידים. חברות רבות מציעות גם גנראטור גיבוי נוסף, למניעת תקלות בזמן האירועים השונים.

שירותים ניידים מעוצבים , איכותיים ונוחים

כאשר מדובר על אירוע אקסקלוסיבי, מן הראוי כי תבקשו מחברת השכרת שירותים ניידים, שירותים שיהיו מרווחים ומפוארים, אשר לא יפלו ברמה ובריכות משירותים מפוארים באולמות או גני אירועים נחשבים. האמת היא שיש כאלה שירותים עם כל הנוחות, העיצוב והתאים הם רחבים ונעימים לשהייה. יש למצוא חברה מוכרת, אשר מחזיקה בכל מיני דגמים של שירותים כימיים ניידים. תוכלו לבחור מהקטלוג שהחברה  תציע לכם.

ישנן חברות השכרת שירותים ניידים, אשר מציעות מוצרים נלווים כמו למשל" ברזיות עצמאיות שאינם מחוברות לתשתיות מים .ניתן למצוא שירותים ניידים ברמה הבסיסית, או שירותים מפוארים ואם מדובר על אירוע יוקרתי, מן הסתם, תהיו ממעוניינים בשירותים מפוארים. ישנם מצבים אחרים, כגון אתרי בנייה שיש בהם עובדים אך אין שירותים בנמצא וזו האפשרות היעילה ביותר להציב שירותים ניידים עד לסיום הפרויקט אשר יכול להיערך זמן רב. חברה מקצועית המספקת שירותים כימיים נידים להשכרה, תתקין ותתאים עבורכם שירותים ניידים, בכל מקום , אם באתרי בנייה, אירועים משפחתיים גדולים כגון חתונה בחיק הטבע, או הופעה גדולה הנערכת תחת כיפת השמים.

חברה העוסקת בתחום של השכרת שירותים ניידים, תוכל לשנות את גודל השירותים, כך שיוכלו להתאים לגיל הממוצע של המוזמנים באירוע שאתם מתכננים. ישנם תאי שירותים ניידים שמתאימים לאנשים עם מוגבלויות פיזיות כגון נכים, אנשים מבוגרים אשר מתקשים להתנייד, כאשר שירותים אלה מתאימים לתו התקן הישראלי. שירותים אלה מעט מוגבהים ויש בהם אביזרי עזר לנכים, כגון ידיות שניתן יהיה להישען עליהן וכן, מושב אסלה מוגבה לנוחיותם של הנכים.

שירותים ניידים מאובזרים

ללא ספק, שירותים ניידים עברו שדרוג עם השנים ולמרות שלא מדברים עליהם הרבה, כי אם משתמשים בהם בעת הצורך, הם הפכו למשופרים, מפוארים ונוחים יותר. ניתן למצוא בחו"ל למשל, שירותים ניידים מאובזרים במערכות מתקדמות כגון בידה, חימום של מושב האסלה, וכן, טכנולוגיות מתקדמות. הנוחות היא שאין צורך לחבר את השירותים הניידים לתשתית של ביוב ויש לרוקן אותם אחת לכמה ימים. שירותים ניידים ניתן לראות בפסטיבלים המתקיימים בקיץ תחת כיפת השמים, הופעות, אירוע חברה עם הרבה מוזמנים, הפקות ואירועים משפחתיים בחיק הטבע. יש לציין, כי שירותים כימיים, מצוידים באוורור אשר מונע חדירת ריחות רעים, משטח למניעת החלקה, מתקני פנים משודרגים וכדומה.

הצבת השירותים הכימיים ניידים, יש להתייעץ רק עם  בעל חברת השכרת שירותים ניידים היות ויש לראות תחילה את המיקום והתכנון של האירוע, מה שיסייע בהחלטה נכונה,, לגבי הצבת השירותים הניידים. למשל, לא מומלץ כי השירותים הניידים, יהיו קרוב למקום מושבם של האורחים, אך מצד שני, הם צריכים להיות נגישים. יש לבחון תחילה את המחירים של השכרת שירותים כימיים, כך שניתן יהיה לתכנן נכון את התקציב וכן, לפי כמות המוזמנים לאירוע, ניתן יהיה לחשב את כמות תאי השירותים שיש להציב באירוע, מה שימנע השתרכות של תורים לתאי השירותים.

קרונות של תאי שירותים ניידים סטנדרטים או מפוארים?

הכול תלוי לגבי המטרה של השכרת שירותים ניידים וכן, כמה תאי שירותים ניידים תצטרכו וזאת, לפי כמות האנשים שיצטרכו להשתמש בשירותים הניידים. גם סוג האירוע חשוב. למשל, אם מדובר על תאי שירותים לפסטיבל הנערך בחיק הטבע, אין צורך בהשכרת שירותים רבים ומפוארים, היות וזוהי הוצאה מיותרת, אך שירותים ניידים סטנדרטיים, בהחלט יתאימו לאירוע מסוג זה. אם מדובר בחתונה מושקעת ואקסקלוסיבית, אז השקעה בשירותים ניידים מפוארים תצדיק את עצמה.

ישנם שירותים ניידים מפוארים עם מיזוג, מוסיקת רקע, שידת איפור, מראה מעוצבת, כיור ותאורה, מיזוג אוויר ואפילו שידות החתלה לנוחות אימהות שמגיעות עם תינוקות לאירועים השונים.בחירה נכונה של חברה העוסקת בהשכרה של שירותים כימיים ניידים, תהיה הפתרון היעיל ביותר, היות וכמו בכל ספק, הוותק, השם והמוניטין, המגוון רב של השירותים,  יש למצוא חברה מוכרת העוסקת שנים בתחום כמו חברת PLUS00 אשר מספקת ומייעצת לגבי סוגי השירותים הניידים שברצונכם לשכור. החברה תתכנן עבורכם באופן מדוי את סוג, כמות השירותים הניידים, שירותים ניידים לאנשים עם מוגבלויות ישי להציב בכל אירוע וכן, את המיקום של השירותים הניידים. החברה מתאימה את התקציב ללקוחותיה והחברה דואגת לתחזוקה שוטפת של השירותים וניקיונם בכל שעות האירוע. השירות הינו יעיל ואדיב ולכם יהיה ראש שקט במשך כל שעות האירוע.