הסיפור שלנו

לאחר ניסיון של מעל עשור בהפקת אירועי שטח מגוונים, נולד הסיפור של 00+, זיהינו צורך הולך וגובר במתן פיתרון איכותי, נעים, חדשני ונוח, שירותים ניידים באירועי חוץ, בדגש על רמה גבוהה ופן עיצובי שמותאם לאופי האירוע . בתהליך בניית השירותים בחרנו להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ואקולוגית על מנת לספק ללקוחותינו את הפתרון המושלם לכל אירוע תוך כדי שמירה על הסביבה. 00+ שמה לה לדגש לתת יחס אישי לכל אירוע מחתונה כפרית ואינטימית ועד להשקות יוקרה. עכשיו חייבים להתרשם

אודות 00+

חברת 00Plus הינה חברה מהמובילות בישראל בתחום של השכרת שירותים ניידים לאירועים . החברה, שהוקמה בשנת 2008, בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחומה ומובילה בהשכרת שירותים ניידים מפוארים עם מגוון הצרכים הנדרשים בתחום הטכנולוגי, בדגש על עיצוב חדשני ונעים לעין. החברה מספקת בתי שימוש ניידים במגוון גדלים, רוחשת ועובדת עם מגוון רחב של חברות מכל קצוות הארץ. בין היתר עובדת 00Plus מול חברות הפקה, חברות תקשורת, אמנים בארץ ובחו"ל, בנקים, חברות מסחריות, רשויות, משרדי ממשלה ועוד.

השירותים ניידים שמעניקה החברה מגיעים בקרונות של שלושה גדלים שונים
1. קרון 2 תאים
2. קרון 3 תאים המפואר (בעל 5 עמדות).
קרונות השירותים הניידים הם רק קצה קצהו של הפינוק והשירות הכולל שהחברה מעניקה.

בין היתר מעניקה החברה מגוון רחב של שירותים נלווים ונוספים שמצטרפים כשרות למול השכרת הקרון אותו בחר הלקוח,
החברה מעניקה איש ניקיון צמוד לאורך כל האירוע אשר דואג לניקיון הקרון באופן רציף.
מבחינת העיצוב מוצבים בקרונות תאורה דקורטיבית נעימה לעין ואף תאורה חיצונית בשטח סביב הקרון. שאר העיצוב כולל בתוכו ברזים וכיורים דקורטיביים.
כמו כן מצויים בקרון מסכי LCD, רצפת הקרון הינה רצפת פרקט הנותנת תחושה ביתית ונעימה.
בנוסף מעניקה החברה לשטח סביב הקרון דשא וריהוט גן, כמו גם ריהוט מלא בתוך הקרון לנוחיות הלקוח.

חברת Plus00, שירותים ניידים שמה לעצמה כמעלה ראשונה את הלקוח במרכז, זה אשר מוצא עצמו מחוץ לביתו, עם שירות ופינוק מהמדרגה הראשונה. הצצה באתר בגלריית התמונות תיתן לכם הזדמנות נהדרת להתרשם ממגוון השירותים וסוגי הקרונות שחברת 00Plus מעניקה.