בזמן שמתכננים אירוע, במקום נאה ונעים בחוץ, לפעמים לא עולה לראש שצריך לקחת בחשבון את התשתיות של המיקום ולהוסיף אלמנט כמו שירותים ניידים. השכרת שירותים ניידים לטובת אירוע שעתיד להתקיים בחוץ היא חשובה כדי לאפשר לאורחים שלכם להתפנות בנוחות ונעימות במהלך האירוע עצמו מבלי להשתגע בחיפוש השירותים. יכול מאוד להיות שאתם לא יודעים מאיפה להתחיל, מאיפה להזמין, כמה יחידות שירותים צריך ואיזה סוג שירותים הכי יתאימו לאירוע האישי שלכם, אז הכנו לכם מדריך קטן כדי לעשות לכם חיים פשוטים! 

לחשוב כמה אנשים עתידיים להגיע

כדי להבין באמת כמה תאי שירותים נדרשים, יש רק לחשוב כמה אנשים אישרו הגעה לאירוע. הנורמה מבחינת הזמנות הוא תא שירותים אחד עבור כל מאה אורחים, אבל אם אתם רוצים להימנע מהנראות של אנשים ממתינים מחוץ לשירותים, אפשר גם להזמין יותר. לא מומלץ לשכור פחות מתא אחד לכל 100 אורחים כפי שזה ייצור עומס ותורים ואורחים אשר רוצים להשתתף באירוע שלכם יבלו זמן יקר מול תא שירותים, לא חבל? בנוסף, ישנם אירועים שבהם ניתן לצפות ליותר שימוש בשירותים כמו אירועים שמוגש בהם אלכוהול. באירועים כאלו מומלץ להזמין 2-3 תאי שירותים לכל מאה אנשים, כדי שהאירוע יתקיים בפשטות ונוחות.  

מיקום האירוע 

מיקום האירוע יקבע איפה ניתן לשים את השירותים הניידים, כדי שיהיו נגישים לאורחים שלכם. כמובן שנוכל לייעץ לכם בנושא במידה ותהיו מעוניינים. אנחנו ממליצים מראש במקרה וכל האירוע יתקיים בחוץ לחקור את תנאי השטח כדי שנוכל לדעת למקם לכם את השירותים במיקום הכי טוב. המיקום של השירותים עצמם צריך להיות לא רחוק מדי ממוקד האירוע כדי שלא יהיה קשה מדי להגיע, וגם שלא יהיה קרוב מדי כדי שתהיה עבור האורחים שלכם תחושת פרטיות בעת שימוש בשירותים.  

אבזור של השירותים

ב-00 פלוס ניתן להזמין שירותים עם אבזור מגוון כדי לספק חווית יוקרה ופאר לאורחים שלכם, אשר  עומד באופי האירוע שלכם. בתוך השירותים יש מערכות אוורור ומפיצי ריח כדי שבכל פעם שנכנסים, אורחים יקבלו תחושה של אקזוטיות ולוקסוס בהתרעננות שלהם. כמובן שכל השירותים שלנו מגיעים עם כיור, נייר טואלט, סבון, נייר לניגוב ידיים ופח אשפה כדי שלא יהיה חסר לאורחים שלכם כלום. כמובן שהשירותים שלנו נגישים גם לאנשים בעלי מוגבלויות.  

הזמנת השירותים הניידים לאירוע

ניתן לפנות אלינו בכל עת כדי לבצע הזמנה של מגוון השירותים שאנו מציעים וגם  לשם התייעצות לגבי פרטים נוספים ואיזה שירותים ואיזה כמות הכי מתאימים לאירוע שלכם. השירותים הניידים שלנו יספקו חוויה איכותית ונעימה כך שכל אורח יוכל להפנות בנוחות. אל תחכו! צרו קשר איתנו עוד היום כדי שתוכלו להמשיך בתכנון האירוע שלכם בראש שקט, אנחנו כאן כדי להבטיח לכם פתרון נוח ויעיל לשירותים כדי שכל אורח יוכל להתפנות בלוקסוס!